Harrastaja kasvuhooned

[S] [P]

Monexest OÜ harrastaja kasvuhoonetüübid on:

 

1. MONEXI PRO - Valmistatakse Eestis, kasutatakse tugevaid ja vastupidavaid alumiiniumprofiile,tootevalikus 6 põhimõõdulist kasvuhoonet, võimalik tellida erimõõdulisena olemasolevale vundamendile. Garantii 10 a. Vaata lisa: MONEXI PRO

2. MANSARDKATUS KASVUHOONE - Oleme tellinud tehasest omanäolise ja ruumika kasvuhoone, valikus on 4 kasvuhoonet, 2 kasvulava ja 2 riiulit. kasvuhoone karkass on anodeeritud pinnakattega alumiiniumist ja kattematerjal 6 mm polükarbonaat kihtplastik. Tehasegarantii 10 a. 

3. MONEXI KLAASHOONE- Valmistatakse Eestis, kasutatakse spetsiaalselt klaasile projekteeritud alumiiniumprofiile, kattematerjal on klaas 4 mm. Seoses klaasist hoonete nõudluse vähenemisega võib kattematerjalina kasutada 6 mm polükarbonaat kihtplastikut. Tootevalikus 2 kasvuhoonet 6,5 ja 8,2 m2.

3. AIAMAJA - Valmistatakse Eestis, kasutatakse tugevaid ja vastupidavaid tööstusliku kasvuhoone alumiiniumprofiile, tootevalikus on 4 ümarat ja 3 ovaalset  12 nurkset hoonet. Monexi aiamaja on kõrge seinaga avar hoone mida võib kasutada kasvuhoonena  või õdusa istumispaigana. Erinevad kattematerjalid ja tuulutusluugi automaatavajad tagavad sisekliima vastavalt kasutusest. Võimalik tellida ka eri- mõõdu ja kujuga hooneid.